Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Simpletviptvvertmpkodlari.blogspot.com olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.
  • Yorum alanları
  • İletişim sayfası
  • Facebook Sayfamız
  • Twitter Hesabımız
  • Google Plus
Yazılar
Simpletviptvvertmpkodlari.blogspot.com güncel veya olmayan bir bilgi paylaşım platformudur.

Linkler
Simpletviptvvertmpkodlari.blogspot.com' da kullanılan linkleri kesinlikle izin alınmadan kopyalanamaz,veya başka yerde yayımlanamaz.Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.
Yorum Alanı
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.
İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.
Sosyal Ağlar ve Paylaşım
Simpletviptvvertmpkodlari.blogspot.com’de kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Simpletviptvvertmpkodlari.blogspot.com olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.
İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri

Benzer Yazılar

Next Article
« Prev Post
Previous Article
Next Post »

Disqus
Yorumunuzu Yazın

1 yorum

BLOGUMUZUN DEĞERLİ YORUMLARINIZA İHTİYACI VARDIR.LÜTFEN UNUTMAYINIZ.

Balas